Új könyv A Tan Kapujától

A Tan Kapuja Kiadó gondozásában megjelent: Simon Haas: A jóga és a lélek sötét éjszakája.

A jóga és a lélek sötét éjszakája a lélek útját meséli el félelmen, szomorúságon, kétségbeesésen keresztül egészen a szent szeretetig.
A Bhagavad Gítá időtlen tanításaira alapulva, a jóga ősi bölcsességén keresztül mutatja meg, hogyan juthatunk át az élet legnagyobb kihívásain, mint kövessük az életcélunkat, hogyan tudjuk a szívünket a jóga gyakorlásba bevonni, és hogyan írjuk történetünket szeretettel és együttérzéssel. A könyvet Julia Rooney fordította magyarra. Az eredeti angol kiadás Nagy-Birtanniában nagy érdelkődésre tartott számot és széles körben olvasott lett.

A jóga és a lélek sötét éjszakája című könyvmegvásárolható A Tan Kapuja Kiadó webshopjában.

Kapcsolódó

Egyházi hírek

Vészák ünnep a Főiskolán

A Vészák hagyományosan a Buddha születésének, megvilágosodásának és parinirvánába térésének hármas ünnepe.  „Önmagatokban keressetek tehát világosságot, Ánanda, önmagatokban keressetek menedéket, más menedék nélkül. A Tanban keressetek világosságot, a Tanban keressetek