Idén már harmadik évadával jelentkezik A Tan Kapuja Buddhista Főiskola és A Tan Kapuja Buddhista Egyház közös szervezésű sorozata a Művészetek és gondolatok A Tan Kapujában.
Holdújév ünnepséget tart A Tan Kapuja Buddhista Egyház 2025. január 29-én szerdán 18 órától a TKBE IX. kerületi Szertartástermében. Az esemény online is elérhető lesz, így a világon bárki élőben követheti azt.
A kortárs drámáról, a magyar színházról és Pintér Béla színházáról beszélget Puzsér Róbert és Pintér Béla.
március 7. – 17:30 – 19:00
Művészetek és gondolatok A Tan Kapujában programsorozatunk soron következő estjén március 7-én 17:30-as kezdéssel A kortárs drámáról, a magyar színházról és Pintér Béla színházáról beszélget Puzsér Róbert és Pintér Béla A Tan Kapuja Buddhista Főiskola Szertartástermében (Budapest, IX. kerület, Börzsöny utca 11.).
Idén már harmadik évadával jelentkezik A Tan Kapuja Buddhista Főiskola és A Tan Kapuja Buddhista Egyház közös szervezésű sorozata a Művészetek és gondolatok A Tan Kapujában.
A sorozat estjeire péntek esténként kerül sor 17:30-as kezdettel.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.Elfogadom